Uluslararası Taşımacılık

Hasanpaşa Mah. Gaziemir Cad. No:1/1 Sultanbeyli / İstanbul Adalar / İstanbul
Cep Onaylı
ÜCRETSİZ PAKET
Vitrin
Bugün 5 , Ekim ayında 27 ve toplamda 84 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Uluslararası Taşımacılık

Hasanpaşa Mah. Gaziemir Cad. No:1/1 Sultanbeyli / İstanbul

Firmamız uluslararası nakliyat konusunda en makul oranları sizlere sunuyor. Ayrıca kaliteli nakliyat sunan firmamızın araçları geniş, çelik kasalı dizaynlara sahiptir. Üstelik irili, ufaklı eşyalara göre ayrı göz bölmeleri bulunuyor. Ehliyetli nakliyat şoförlerimiz, profesyonel ambalaj ekiplerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu konuda bizlerle bağlantıya geçip, yurtdışı nakliye hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Firmamız güvenilir ve kaliteli yurtdışı nakliyat hizmeti ile daima yanınızdadır. Kurumsal kimliğimiz ile kaliteli taşımacılık profiline sahibiz. Her zaman profesyonel ve nitelikli ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşya paketleme elemanlarımız evinizde bulundukları süreçlerde daima kontrollü işlem sunuyorlar. Çok büyük ve ağır eşyalarınızda dahil olarak profesyonelce paketlenmesi sağlıyoruz. Nakliyat ekiplerimiz, sizlerin alanlarında güler yüzlü hizmetimizle destek oluyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunuyor.

Uluslararası taşımacılık işlemleri profesyonellik gerektiren faaliyetlerden olmaktadır. Zor bir süreci kapsayan taşımacılık alanında hizmetler veriyoruz. Bir yerden başka bir adrese taşınma sürecinizde sizlerden yükünüzü alıyoruz. Paketleme ve ambalajlama işlemlerinde özenli bir çizgide hizmet sunuyoruz. Uluslararası nakliyat alanında ilerleme gösteren firmamızın kadrosu eğitime sahiptir. Sizlerin eşyalarını özenle ve titizlikle istediğiniz adrese taşıyoruz. Yurtdışı eşya taşıma işlemlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Güven tabanlı nakliyat uygulamamız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda ki fiyat oranlarımızı son derece makul olarak sunuyoruz. İrili, ufaklı her türden eşyanızı kaliteli bir şekilde taşıyabiliriz.

Firmamız garantili eşya transferi konusunda oldukça başarılıdır. Yurtdışı adresiniz neresi olursa olsun firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kalifiyeli nakliye ekiplerimiz ile eşyalarınıza zarar vermeksizin paketlemesini yapıyoruz. Çok kapsamlı nakliyat işlemlerimizde sizlerin mağrur olmamanız konusunda da öncüyüz. Bu yüzden bizlerle görüşmeler yaparak, eşyalarınızı taşımamızı isteyebilirsiniz. Firmamızın yurtdışı eşya taşıma fiyatları her bütçeye uygun ve cazip birimleri içeriyor. Ayrıca eşya depolarımız tam zamanlı olarak temizleniyor. Bu konuda bakımını aksatmadığımız depolarımızda eşyalarınızı dilerseniz himaye ediyoruz. Ferah ve havadar depolarımızı yurtdışı nakliyat işlemlerinizde özveriyle kullanıyoruz. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz. 7/24 eşyalarınızı yurtdışına taşımamızı isteyebilirsiniz.  

 

Kaliteli servisi minimum ücret optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan firmamız bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile ulaşmıştır.

- Azerbaycan Nakliyat
- Özbekistan Nakliyat
- Kazakistan Nakliyat
- Kırgızistan Nakliyat
- Tacikistan Nakliyat
- Türkmenistan Nakliyat

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *